Öğrenilesi Bilgiler

Facebook üzerinden nasıl reklam verebilirim?

Şub 21, 2014 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Facebook üzerinden nasıl reklam verebilirim?
Türkiye Facebook sosyal paylaşım sitesini en çok kullanan ülkeler arasında 29 milyona ulaşan kullanıcı sayısıyla 4. sırada bulunuyor. Sitede geçirilen en uzun vakit sıralamasında ise haftalık ortalama 7.7 saat ile 3. sırada bulunuyor. Hal böyle olunca bu durum reklam verenlerin de fazlasıyla iştahını kabartabilir.

Facebook üzerinden reklam vermek sanıldığının aksine hiç de karmaşık bir konu değil. Facebook mühendisleri, bu işlemi de kullanıcı için oldukça pratik bir hale getirmişler. Uygulama ekler gibi reklam verme işlemini gerçekletirebiliyorsunuz. Şimdi gelin isterseniz bu işlemi adım adım detaylı bir şekilde inceleyelip öğrenelim.
1. Öncelikle Facebook’ta şirketinize(ya da ürünüze) veya sitenize ait bir hesap açmanız gerekiyor. Eğer yoksa Bunu bir fan sayfası olarak açmanız daha yerinde olacaktır.
2. Buradan ya da facebook ekranında sağ tarafta bulunan reklamların üzerindeki reklam ver linkine tıklayarak facebook reklam verme sayfasına girin. (o da olmadı sayfanın sağ alt menüsünden reklamlar linkine tıklayarak da ulaşabilirsiniz).… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , ,

Facebook’a reklam verme, nereden nasıl reklam verilir, ne yapmak gerekir?
Facebook reklamı Vermek için şartlar ve yapılması gerekenler:Öncelikle Facebook’ta şirketinize(ya da ürünüze) veya sitenize ait bir hesap açmanız gerekiyor. Eğer yoksa Bunu bir fan sayfası açabilirsiniz.
-Buradan ya da facebook ekranında sağ tarafta bulunan reklamların üzerindeki reklam ver linkine tıklayarak facebook reklam verme sayfasına girin.

-ikinci adım ise hedef belirleme. Facebook kullanıcıları yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi bilgilerini zaten paylaşıyorlar ve siz de bu adımda reklamınızın hangi yaş grubuna (yaş aralığına) gösterileceğini seçebilirsiniz.

-Kampanyalar, ücretlendirme ve planlama isimli üçüncü adımda ise sırasıyla ödeme şekliniz (Türk lirası ya da başka bir para biriminde ödeme yapabiliyorsunuz), günlük ya da toplam olarak belirleyeceğiniz reklam bütçeniz, ilanınızın yayınlanmaya başlayacağı tarih ve ilan gösterim koşulları ile son olarak tıklama ya da gösterim başına ödemek istediğiniz meblağı belirleyebileceğiniz seçimleri bulabilirsiniz. Belirleyebileceğiniz minimum ödeme tutarı 0.02TL, önerilen maksimum tutar ise 0.17-0.32TL olarak belirtiliyor.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , ,

En iyi çin alışveriş sitelesi, en güzel çinli online alışveriş sitesi

En iyi çin alışveriş sitelesi, en güzel çinli online alışveriş sitesi, çinin en kaliteli internetten alış veriş websitesi hangisidir
Çin alış veriş siteleri ve kullanımı
Günümüzde internetin ve sonucunda elektronik ticaretin bir nimeti olarak online satış ile istediğimiz ülkeden alışveriş yapabilmekteyiz.
Çin alışveriş sitelerine genelde bir güvensizlik vardır. Yalnız altta vereceğim çin  satış sitelerinden alacağınız ürünler neredeyse türkiyedeki fiyatın 1/3′ü kadar.
Yalnız verdiğiniz ürünün gümrüğe takılıp takılmayacağını önceden bilmeniz gerekmekte. Ayrıca 150$ sınırını aşmamanız gerekmektedir.
Gelelim alışveriş sitelerine:
1- http://www.dealextreme.com  : Aradığınız hemen her türlü ürünü bulabilirsiniz. Fiyatlar genellikle çok uygun. Ürünler “Freeshipping” yani Kargo ücreti yok. Gönderilerin ülkemize ulaşması yaklaşık 2 haftayı buluyor. Site en popüler Çin alışveriş sitesi.
2- http://www.tradetang.com  : Her çeşit ürünün satıldığı bu sitede bazı ürünler perakende bazıları ise ancak toptan satılabiliyor. Fiyatlar makul. Gönderiler hızlı.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Peter Carl Fabergé hakkında merak edilenler ve hiç bilmedikleriniz
Peter Carl Fabergé Kimdir, Hayatı Biyografisi, Eserleri ve Resimleri Hakkında Bilgi
Etiketler: Peter Carl Fabergé Kim, Peter Carl Fabergé Biyografi, Peter Carl Fabergé kaç yaşında yaşı kaçtır, Peter Carl Fabergé doğum tarihi, Peter Carl Fabergé nereli, Peter Carl Fabergé boyu kaç, hayatı ve yaşamı
Google’dan Peter Carl Fabergé 166. Doğum Gününe Özel Doodle
Peter Carl Fabergé Biyografisi
Bu sayfada Peter Carl Fabergé isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.
30 Mayıs 1846 doğumlu olan Peter Carl Fabergé asıl adıyla Carl Gustavovich Fabergé, St. Petersburg doğumlu Rus mücevher tasarımcısıdır. Peter Carl Fabergé, Batı dekoratif sanatlarının en büyük kuyumcularından ve tasarımcılarından biri olarak gösterilir.
Bilinen en ünlü eserlerinin başında meşhur Faberge Yumurtaları gelmektedir.… Devamini oku..

Etiketler: , ,

Oriflame Kataloğu İndir

Kas 20, 2013 Author: wuup | Filed under: Moda

Oriflame Kataloğu İndir
Oriflame Eylül İnternet Kataloğu İndirOriflame Bu ayın kataloğu download
Son modayı takip ederek güzelliğinize güzellik katmak için oriflame ürünlerini tercih ediyorsanız oriflamenin birbirinden harika ve uygun fiyatlardaki eylül ayı kataloğunu inceleyebilir hatta sipariş verip satım alabilirsiniz.
Eylül Bu Ayın  Oriflame İnternet katağuna buradan ulaşabilirsiniz
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/oriflame-katalogu-indir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , ,