Öğrenilesi Bilgiler

Rüyada Emanet Almak nedir, Rüyada Emanet Almak vermek ne demek

Oca 10, 2015 Yazan: wuup | Kategori: Bilgi Deposu

Rüyada Emanet Almak nedir, Rüyada Emanet Almak vermek ne demek

Rüyada Emanet çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüyada Birine emanet bir şey bırakmak sırlarını ona açmaya, kişinin kendi eşine emanet bir şey vermesi ve eşinin onu saklaması hamile kalmasına, aldığı emaneti iade etmesi halime kalmamasına, emanet bazen insanoğluna, onun yaratılış gayesine; emanete ihanet etmmek kulluğun bilincinde olmamaya, ahdini yerine getirmemeye; emanete sahip çıkmak, ıslam dininin prensiplerine göre tanzim edilen bir hayat yaşamaya delalet eder. Kişiye birşey emanet edilirse ciddi, güvenilir, iyi niyetli kimselerle gizli bir işe girişir. Kendisi bir şey emanet ederse de sırrını yakın biriyle paylaşır ve dertten kurtulur. Rüyada bir kimsenin bir adama emanet mal birakmasi, o adamın o kimsenin sirrina vakif olmasına işarettir. Bir kimsenin, rüyada emanetini bir ölüye birakmasi, o kimsenin sirrini gizleyip ifsa etmeyecek bir kimseye söylemesine işarettir.

Bazen bu rüya emanetin zayi ve mahvolmasına işarettir. Rüyada emaneti bir hayvana birakmasinin tabiri de böyledir. Bir kimsenin rüyada emanetini, onu korumaya ehil olmayan bir kimseye birakmasi, onun sirrim ifsa edecegi birisine söylemesine işarettir.
Bir kimsenin rüyada cüzdanim bir adama emanet biraktigini görmesi, onun o adama sirlarim söylemesine işarettir. Bazı tabirciler kendisine emanet birakilan kimse gelip ve emaneti birakan da magluptur, dediler. Bir kimse rüyada birisine bir şey emanet olarak biraktigini görse, o kimse o adamı kahreder.

Bir kimse rüyada hanimina bir şeyi emanet olarak verdiğini ve hanimi da onu muhafaza ettiğini görse, haniminin ondan hamile olmasına işarettir.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/ruyada-emanet-almak-nedir-ruyada-emanet-almak-vermek-ne-demek.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar , Rüyada Emanet Almak nedir, Rüyada Emanet Almak vermek ne demek diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: allaha emanet ol deyiminin anlamı nedir, rüya tabiri rüyada alaha emanet ve para vermek, rüyada allah a emanet ol ne demek, ruyada allaha emanet ol demek, rüyada allaha emanet ol demek nedir, rüyada askerin emanet istemesi, rüyada balkabağı satın almak, rüyada birisinin allaha emanet ol demesi ne demektir, Rüyada Emanet Almak nedir, Rüyada Emanet Almak vermek ne demek, rüyada ölmüşten para almak,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler