Öğrenilesi Bilgiler

PowerPoint Sözlük Anlamı Nedir, Tanımı Hakkında Ansiklopedik Bilgi – Türkçe Sözlük

Eyl 30, 2014 Yazan: wuup | Kategori: Sözlük

PowerPoint Sözlük Anlamı Nedir, Tanımı Hakkında Ansiklopedik Bilgi – Türkçe Sözlük

PowerPoint Nedir – PowerPoint Ne Demek
Microsoft PowerPoint, Microsoft firması tarafından hazırlanmış bir sunu tasarlama ve düzenleme yazılımıdır. PowerPoint yazılımı, Microsoft Office paketiyle birlikte satılmaktadır.

PowerPoint, kullanıcılarına düzenleyebilmeleri için içine resim, yazı, 3 boyutlu nesneler, grafikler gibi nesnelerin eklenebileceği bir sayfalar sunar. Kullanıcılar, bu sayfalarda istedikleri görünüm tasarımlarını gerçekleştirerek sunularını hazırlar.

Microsoft PowerPoint’in en son sürümü 2007 olup son hizmet paketi de Service Pack 2 (SP2) idir. PowerPoint 2007, görsel öğeler bakımından, önceki sürümlerine göre daha zengindir. Örneğin; bir nesneyi tasarlarken, o nesne üzerinde anında değişiklik yaparak, bu değişiklikleri, eskisi gibi “Tamam” düğmesine basmak gerekmiyor. PowerPoint 2007 ile tasarım yaparken, diğer Office 2007 programlarında olduğu gibi, yapılanı anında görmek mümkündür. Örneğin; bir yazıyı seçip, onun rengini seçerken, o rengin yazı üzerinde nasıl göründüğünü, rengi seçmeden mümkündür.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/powerpoint-sozluk-anlami-nedir-tanimi-hakkinda-ansiklopedik-bilgi-turkce-sozluk.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar , PowerPoint Sözlük Anlamı Nedir, Tanımı Hakkında Ansiklopedik Bilgi – Türkçe Sözlük diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: microsoft sözcük anlamı ne demektir, power point türkçe karşılığı nedir, powerpoint in anlamı, PowerPoint Sözlük Anlamı Nedir, Tanımı Hakkında Ansiklopedik Bilgi – Türkçe Sözlük,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler