Öğrenilesi Bilgiler

Hürrem Sultan Saç Rengi ve Modeli

Oca 8, 2015 Yazan: wuup | Kategori: Moda

Hürrem Sultan Saç Rengi ve Modeli

Hürrem Sultan-Meryem Uzerli Saç Rengi
Hürrem Sultan Saç Modası
Hürrem Bakır Saç Rengi

Son dönemlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın ön plana çıkan karakteri Hürrem Sultan’ın saç renginin de bakır olması nedeniyle kadınlar arasında “Hürrem Bakırı” olarak adlandırılan bakır rengi, sezonun en fazla kullanılan rengi oldu ve oluyor.

hurrem sultan sac rengi ve modeli tarcinbakirnevacolorakt bfeaa6251b 1349704819 Hürrem Sultan Saç Rengi ve Modelihurrem sultan sac rengi ve modeli sactahurremsultanmodasi f049520ec5 1349704821 Hürrem Sultan Saç Rengi ve Modeli

2010-2011 kış sezonunda kahverengi tonları tercih eden Türk kadınları saç renklerini son iki ayda hızla kızıl tonuna dönüştürmeye başladı.

NEVACOLOR Hürrem Bakırı’nın satışları iki ayda yüzde 60 arttı.

Son dönemlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın ön plana çıkan karakteri Hürrem Sultan’ın saç rengi Türk kadınları arasında yeni bir saç tonunun da ismi oldu: “Hürrem Bakırı”.

Türkiye’nin ilk ve en büyük saç boyası üreticisi NEVACOLOR Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Okay, kış sezonunda saç boyasında ağırlık kazanan kahverengi tonlarının, son iki ayda bakır tonuyla yer değiştirmeye başladığını söyledi.NEVACOLOR olarak bu ilhamla yarattıkları 8.44 Tarçın Bakır renginin satışının son iki ayda yüzde 60 arttığını belirten Okay, hem tüketicinin hem de kuaförlerin bu renklere çok yoğun talebi olduğunu belirtti.

Renklerin saçlarla mükemmel uyumunu oluşturan marka NEVACOLOR kadın trendlerindeki gelişmelerden aldığı ilhamla yarattığı 8.44 Tarçın Bakırı rengi 6 liralık fiyatı ile de tüketicilerin ve kuaförlerin yoğun tercih ettikleri markaların ilk sıralarında geliyor.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/hurrem-sultan-sac-rengi-ve-modeli.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar , Hürrem Sultan Saç Rengi ve Modeli diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: hatice sultanın saç rengi, hürrem sultan portresi, Hürrem Sultan Saç Rengi ve Modeli, koleston renk kataloğu karamel, koleston sultan bakırı, loreal sultan bakırı, neva color renk kataloğu, palette kızıl saç renkleri, palette tarçın bakır, sultan bakır loreal, tarçın bakır saç rengi,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler