Bütün yılan türleri ve resimleri, ege bölgesindeki yılan ceşitleri, marmara bölgesindeki yılanlar

Etiketler: maramar bölegesin deki yılan, marmara bölgesi yılan çeşitleri, marmara bölgesi yılan türleri, marmara bölgesi yılanlar, marmara bölgesindeki yılanlar, toprak yılanı, yilan, yilan turleri, yilan turleri yilan resimleri, yilan türleri, yılan cesıtlerı, yılan çeşitleri ve isimleri, yılan isimleri, yılan resimleri, yılan resimleri arşivi, yılan resimleri sesleri ve türleri, yılan turleri, yılan turlerı, yılan türleri, yılan türleri isimleri, yılan türleri resimleri, yılan türleri ve resimleri, yılanlar resmi, yılanresimleri, yılantürleri, zehirli yılanlar
piton yılanı

Yılan / Yılan Türleri / Yılan Resimleri
Yılan, pullular (Squamata) takımının yılanlar (Serpentes) alt takımını oluşturan, yerde sürünerek hareket eden, pullu, uzun hayvanların ortak adı.
Yılanlar, genellikle üç metre öteyi görebilirler. Koku almada burun deliklerini değil dillerini kullanırlar. Uzun ve çatallı dillerinin her iki ucu havadan ve yerden gelen kimyasal kokuları alır. İçeri çekildiğinde dil ucundaki kokular damaktaki jakobson organında duyu haline dönüştürülür.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,