Öğrenilesi Bilgiler

untitled nedir ne demek,untitled türkçe ingilizce sözlük anlamı
Etiketler:untitled Nedir, untitled Ne Demektir, untitled Türkçede Nedemek, untitled Türkçesi, untitled Türkçe Anlamı Nedir, untitled Kelimesinin İngilizce Anlamı ve Kullanımı, untitled Türkçedeki Karşlığı Nedir
untitled Türkçe Anlamı

 İngilizce » Türkçe 
Yukarı 

untitled
s. ünvansız; ünvan hakkı olmayan; isimsiz.

Untitled
Adsız

untitled
ünvansız; ünvan hakkı olmayan; isimsiz.

untitled
adsız

Untitled
Adsız

 

 İngilizce » Türkçe  İlişkili Sonuçlar
Yukarı 

Open an Untitled Copy
Adsız Kopya Aç

Untitled document
Adsız belge

Untitled Edition
Adsız Yayım

Untitled Presentation
Adsız Sunu

Untitled tape
Adsız teyp

Open an Untitled Copy
Adsız Kopya Aç

Untitled document
Adsız belge

Untitled Edition
Adsız Yayım

untitled folder
başlıksız klasör

Untitled Labels
Adsız Etiketler

Untitled Page
Adsız Sayfa

Untitled Presentation
Adsız Sunu

Untitled tape
Adsız teyp

Untitled.oer
Adsız.oer

Untitled.rwz
Adsız.rwz

Untitled.Theme
Adsız.Tema

Untitled.Theme
Başlıksız.Theme

Bu sayfada untitled kelimesinin türkçe-ingilizce sözlük yada ingilizce-türkçe sözlük anlamı yer almaktadır.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , ,

İKİ MUHABBETKUŞU YANYANA OLUNCA EVCİLLEŞTİRMEK ZOR MUDUR?
İKİ MUHABBETKUŞU YANYANA OLUNCA EVCİLLEŞTİRMEK ZOR MUDUR?
Tek bir kuşa göre daha zordur. Bunun sebebi de, kuşlar çift iken, birbirleri ile ilişki halindedir ama yalnız bir kuş, sadece sizinle ilişkidedir. Onun bir arkadaşı olması gerektiğini hesaba katın ve bu siz olun. Eğer tercihiniz çift kuş edinmekse, fakat aynı zamanda da size arkadaşlık etmelerini istiyorsanız, işe yalnız bir kuş edinmekle başlayın. Aradan bir kaç ay geçip de sizinle ilişki kurduğunda, yanına ikinci bir kuş ekleyebilirsiniz. Ancak sadece evcilleştirmek amacıyla kuşu uzun süre tek tutmakla ona işkence etmiş olursunuz. Bu nedenle kuşun bir süre sonra evcilleşip evcilleşmeyeceği durumundan belli olur. Belli bir süre sonra evcilleşmiyorsa yanına bir eş almanız onu daha sakin kılacaktır. Ancak kuşunuz evcilleşmeye meyilli ve hatta evcilleşmis ise ona bir eş almanızda da mani bir hal yoktur. Çünkü kuşunuz birkere size alıştımı sizinle olan dostluğunu kesmeyecektir.… Devamini oku..

Etiketler:

Aydın Arıtan  hakkında önemli bilgiler
Aydın Arıtan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi
Etiketler:Aydın Arıtan Kim, Aydın Arıtan Biyografi, Aydın Arıtan kaç yaşında yaşı kaçtır, Aydın Arıtan doğum tarihi, Aydın Arıtan nereli, Aydın Arıtan boyu kaç, Aydın Arıtan hayatı ve yaşamı
Aydın Arıtan Biyografisi

Aydın Arıtan yazar ,Arıtan Yayınları sahibi.
Aydın Arıtan İstanbul Erkek Lisesi’ni ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını DAAD Bursu ile München Ludwig Maximillians Üniversitesi’nde tamamladı.1979 ve 1980 yıllarında Berlin Uluslararası Film Festivalleri’nde Türkiye ve Film-San Vakfı Temsilciliği yaptı.
Aydın Arıtan 1981 yılında Arıtan Yayınevi’ni kurdu. Halen yazar, araştırmacı ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürüyor. Almanca ve İngilizce biliyor. Evli ve üç çocuk babası.
Aydın Arıtan Kitapları
Holistik Evren Tasarımı (2004)
Holistik Öğrenme Modeli
Holistik Liderlik
Holistik İletişim
Bu sayfada Aydın Arıtan isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz.… Devamini oku..

Etiketler: ,

Buz üstüne yazı yazmak ne demek, deyiminin anlamı nedir, açıklaması
Etiketler: Buz üstüne yazı yazmak nedir, ne demektir, manası, Buz üstüne yazı yazmak deyiminin açıklaması nedir, Buz üstüne yazı yazmak deyiminin çıkış hikayesi nedir,Buz üstüne yazı yazmak deyimi nasıl ne için ve nerelerde kullanılır, kullanımına örnek cümleler
Deyimler Sözlüğü: Buz üstüne yazı yazmak Anlamı:
 Buz üstüne yazı yazmak: 1. Birine etkisi olmayan sözler söylemek. 2. Etkisi ve süresi çok kısa olan bir iş yapmak.”Evet çocuklar, beni buz üstüne yazı yazan bir adam konumuna getirmeyin!”
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/buz-ustune-yazi-yazmak-ne-demek-deyiminin-anlami-nedir-aciklamasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , ,

Alan Turing Google Doodle Logosu

Eki 21, 2014 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Alan Turing Google Doodle Logosu
Google Alan Turing ‘i unutmadı. Onun için özel bir logo hazırladı. Google kendine göre önemli günlerde ana sayfa logosunu 24 saat boyunca değiştirebilmektedir. 23 haziran 2012 günü google ana sayfa logosunu Alan Turing için değiştirerek güzel bir doodle yaptı. Alan Turing hakkında kısa bilgi haberaj.com ‘da ulaşabilirsiniz.

Alan Turing ‘in En fazla dikkat çekiçi yaptığı işler şöyle ;
Aralık 1940’ta Turing, diğer servislerin kullandığı göster geç sistemlerinden daha karmaşık olan, deniz kuvvetleri Enigma göster geç sistemini çözdü. Turing ayrıca Deniz Kuvvetleri Enigmasını kırmaya yardımcı olması için ‘Banburismus’ adı verilen Bayes tipi istatistik tekniği keşfetti. Banburismus Bombe’lerin düzenlemelerini test etmek için gerekli zamanı kısaltarak, Enigma çarklarından çıkan kesin komutları eliyordu.
İkinci Dünya Savaşı sırasında, Turing Bletchley Park’ta Alman şifrelerini kırma girişimlerinde baş katılımcılardan biriydi. Savaştan önce Marian Rejeski, Jerzy Rozycki ve Henryk Zygalski tarafından Polonya Şifre Bürosunda geliştirilen kriptanaliz üzerine eklemeler yaptı.… Devamini oku..

Etiketler: , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler