Öğrenilesi Bilgiler


Daphne Lazer Epilasyon Ve Estetik Merkezi nasıl gidilir, nerede, adresi telefonu iletişim bilgileri haritası
Adres: Bağdat Caddesi No: 439 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0212 230 28 08

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/daphne-lazer-epilasyon-ve-estetik-merkezi-nasil-gidilir-nerede-adresi-telefonu-iletisim-bilgileri-haritasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , ,

Kutsal Bakire’nin gömleği nedir, nerede, doğrumu, gerçek mi, sahte mi
Fransa’da bulunan Chartres Katedrali’nin her yıl hacıların akınına uğramasının tek sebebi gotik mimarinin en iyi örneklerinden biri olması değil. Katedral aynı zamanda Hz. İsa’nın doğumu sırasında Bakire Meryem’in giydiğine inanılan gömleğin sergilendiği yer. Diğer adı Sancta Camisia olan gömlek 876’da kiliseye bağışlandı ve 1194’te çıkan bir yangında yok olduğu düşünüldü. Ancak üç gün sonra gömlek, mucize eseri hiç zarar görmemiş halde bulundu. Katedralin piskoposu, mucizeyi gömleğin ait olduğu yerde tutulması gerektiğinin işareti olarak yorumladı ve katedral yeniden inşa edildi.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/kutsal-bakire%e2%80%99nin-gomlegi-nedir-nerede-dogrumu-gercek-mi-sahte-mi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , ,

Akademik Endoskopi Gastroenteroloji nasıl gidilir, nerede, adresi telefonu iletişim bilgileri haritası
Akademik Endoskopi Gastroenterolojine nasıl gidilir Akademik Endoskopi Gastroenterolojine iletişim:Hasan Halife Mahallesi Akdeniz Caddesi Vatansaray Apt. No: 113 Kat: 2 Daire: 7 Fatih İST

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/akademik-endoskopi-gastroenteroloji-nasil-gidilir-nerede-adresi-telefonu-iletisim-bilgileri-haritasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , ,

Özel İstanbul Şehir Hastanesi nasıl gidilir, nerede, adresi telefonu iletişim bilgileri haritası
Özel İstanbul Şehir Hastanesi Adres:Mollaşeref Mahallesi Fındıkzade Sokak No: 3 Fındıkzadeİlçe: Fatih İl: İstanbulTelefon: (0212) 534 86 86Faks: (0212) 534 86 88

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/ozel-istanbul-sehir-hastanesi-nasil-gidilir-nerede-adresi-telefonu-iletisim-bilgileri-haritasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , ,

Can Diş Polikliniği nasıl gidilir, nerede, adresi telefonu iletişim bilgileri haritası
Can Diş Polikliniği Adresi:Bahariye Cad. 64/3 İstanbul Kadıköy
Can Diş Polikliniği Telefon numarası 0216 330 25 08

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/can-dis-poliklinigi-nasil-gidilir-nerede-adresi-telefonu-iletisim-bilgileri-haritasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler