Öğrenilesi Bilgiler


Başı Dik Gezmek nedir, ne demektir, nasıl olur, anlamı ve açıklaması
Başı Dik Gezmek deyimi Utanılacak bir durumu olmadan, onurlu şekilde toplumda yer almak anlamında kullanılan sözler.Örnek CümleBaşı dik gezen insanları sevmemek elde değil.
ATATÜRK SAYESİNDE BUGÜN DÜNYADA BAŞI DİK GEZEBİLEN VE BAŞI DİK KONUŞABİLEN BİR MİLLETİZ.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/basi-dik-gezmek-nedir-ne-demektir-nasil-olur-anlami-ve-aciklamasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , ,

Acı Yitimi Nedir, Neden Olur, Ne Demektir,

Nis 19, 2014 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Acı Yitimi Nedir, Neden Olur, Ne Demektir,
Acı yitimi nasıl birşeydir, acı yitiminin nedenleri nelerdir, acı yitiminin tedavisi varmıdır?
Acı Yitimi Sinir bozukluğu, çok ilaç alma, donma vb. sebeplerle acı duyumunun birazının veya tamamının yok olması, ağrı kesimi, analjezi.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/aci-yitimi-nedir-neden-olur-ne-demektir.html… Devamini oku..

Etiketler: , ,

İki Çıplak Bir Hamama Yakışır nedir, ne demektir

Şub 15, 2014 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

İki Çıplak Bir Hamama Yakışır nedir, ne demektir
İki Çıplak Bir Hamama Yakışır atasözü ile bunu söyleyen insanlar ne demek istiyor ve neyi ifade ediyorlar:İki Çıplak Bir Hamama Yakışır atasözünün açıklaması, anlamı:
Bu atasözü,evlenecek çiftlerin de geçinebilmeleri için, hiç olmazsa birinin az da olsa bir varlığa sahip olmasını öğütlediği gibi iki yoksul kişinin hiçbir işe atılamayacağını da vurgular.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/iki-ciplak-bir-hamama-yakisir-nedir-ne-demektir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Rüyada Etek, Entari, Elbise, Kıyafet Satın Almak Ne Anlama Gelir, Ne Demektir, İslami Yorumu Tabiri
Rüyada etek gören erkek, hayirli bir izdivaca ko nar. Kisa etek izdivacin aceleye gelecegine, uzun etek izdivacin uzun müddet sallantida kalacagina delil sayilir. Etek burusuk gö rülürse bu izdivaçta bir bulaniklik var demektir. Burusuk etek gö renler iyice tahkik etmeden evlenmemelidir. Ön veya arka tarafindan yirtik görülen etekler izdivaçta ferahligi müjdeler.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/ruyada-etek-entari-elbise-kiyafet-satin-almak-ne-anlama-gelir-ne-demektir-islami-yorumu-tabiri.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Barmaid nedir, ne demektir, ne işler yapar, nasıl barmaid olunur

Bu yazıda barmadi nedir ne demektir, barmaidin türkçe anlamı ile ilgili bilgi, barmaid ne iş yapar, barmaidlik nasıl yapılır ve nasıl barmaid olunur gibi konular yer almaktadır.
Barmaid anlamı; bar sorumlusu bayan, bayan barmen demektir.Turistik tesislerin ve eğlence yerlerinin bar ismi verilen bölümlerinde müşterilereiçki servisi yapan bar hizmetlerinin satış ve servisini yapan kişidir.
Turistik tesislerin ve eğlence yerlerinin bar ismi verilen bölümlerinde müşterilereiçki servisi yapan bar hizmetlerinin satış ve servisini yapan kişidir.(Erkeklere Barmen, kadınlara Barmaid denir.)
Barmenlik (barmaidlik) nasıl yapılır – barmen (barmaid) ne iş yapar;
İçki, bardak vb. malzemeleri yerleştirir, düzenini sağlar.Müşterilerinin içki siparişlerini alır,İsteğe göre içkiyi hazırlar ve servisini yapar,Barda ki içki stoklarını ve diğer malzemeleri kontrol eder ve eksiklerintamamlanması için gerekeni yapar,Satılan içkilerin parasını alır ve çalışma süresinin sonunda hesabı ilgililere teslimeder,Çalıştığı mekânın temizliğinden ve düzeninden sorumludur.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/barmaid-nedir-ne-demektir-ne-isler-yapar-nasil-barmaid-olunur.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler