Öğrenilesi Bilgiler


Lal taşı özellikleri, faydaları, yararları, nerede bulunur, nasıl kullanılır, etkileri

Lal taşı, özellikle boyun bölgesinde taşınması önerilen şifalı taşlardandır.
En büyük özellikleri arasında enerji vermesi, cinsel güç vermesi ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi yer alır. Bu yüzden zindelik veren ve enerji gücünü artıran bir taştır.
Kadınların adet düzensizliği sorununa iyi geldiği bilinmektedir.Kanı temizler ve kan dolaşımını hızlandırır.Adalet, mütevazılık ve cesareti simgeler ve bu özellikleri kendisini taşıyana yansıtır.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/lal-tasi-ozellikleri-faydalari-yararlari-nerede-bulunur-nasil-kullanilir-etkileri.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Krizokol taşı özellikleri, faydaları, yararları, etkileri, nasıl kullanılır

Krizokol taşı yemek borusu bölgesini düzenler.Sancılanan bölgeye sürülürse, kas kramplarını ve buna bağlı ağrıları hafifletir. Geçmişte başımızdan geçen yıkıcı etkili olayların üzerimizdeki psikolojik travmasını ortadan kaldırır.
Bedeni, kalbi ve ruhu kötülüklerden ve olumsuz duygu ve düşüncelerden arındırır. Kişiyi üçüncü bir göz sahibi yapıp başkalarının göremediği gerçekleri görmesini sağlar. Kişiye özgü yetenekler verir, buluşlar yapmasına yardım eder.Kaybolan yeteneklerin geri kazanılmasını sağlar.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/krizokol-tasi-ozellikleri-faydalari-yararlari-etkileri-nasil-kullanilir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , ,

Rutil kuvars taşı faydaları, özellikleri, yararları, etkileri, nerede bulunur, nasıl kullanılır

Sertlik Derecesi : 7Kimyasal Yapısı : SiO2Özgül Ağırlığı : 1,5Burçlar : Başak, AkrepÇakralar : Kök, Alt karın, Güneş sinirağı, Kalp, Boğaz, Alın, TaçTemizleme : Toprak / Tuzlu su
Rutil Kuvars taşı
Gerilimlerin çözümlenerek yokedilmesine yardım eder.Sıkıntılı bir günün getirdiği olumsuz duygu ve düşüncelerin çözümlenerek uzaklaştırılmasını sağlar.Zihin açıklığı ve özgürlük duygusu verir.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/rutil-kuvars-tasi-faydalari-ozellikleri-yararlari-etkileri-nerede-bulunur-nasil-kullanilir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler