Abdullah Avcı Maaşı Ne Kadar, Yıllık ve Aylık Kaç Para Kazanıyor, Yıllık Ücreti Nedir

Abdullah Avcı: Aylık 150 milyar alıyorum
 

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, “A Milli Takım antrenörü olarak Türk futboluna uzun süre hizmet etmek istiyorum. İleride yurt dışından teklif gelirse bunu değerlendiririz” dedi.
Bursaspor Taraftarlar Derneğince yayımlanan “Taraftarın Sesi” dergisine açıklamalarda bulunan Avcı,Kasımpaşa’da, örf ve adetlerin son derece uygulandığı sıcak bir aile ortamında büyüdüğünü belirtti.
Hem eğitim alırken, hem de futbol topunun peşinde koştuğunu dile getiren Avcı, “Sadece futbol değil, birçok spor dalına karşı yeteneğim olduğu söyleniyordu. Hatta liseden sonra spor akademisine yönlendirmek istediler.
Basketboldan teklif almama rağmen futbolu seçtim. Çocukluğum sokak aralarında top oynayarak geçti. Üniversite okumadım ama Kasımpaşa üniversite gibiydi. Babam işçi olmamı istiyordu ama ’futbolcu olacağım’ demem beni bu noktaya getirdi” diye konuştu.
Amcasının Beşiktaşlı, babasının da Galatasaraylı olduğunu anlatan Avcı, “Amcam bana Beşiktaşforması aldı, Beşiktaşlı oldum.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , ,