Arkadaşlığın önemi ile ilgili yazı, atasözü, kompozisyon ve düşünceler

Arkadaşlığın önemi ile ilgili atasözleri, Arkadaşlığın önemi ile ilgili yazı ve kompozisyonlar, Arkadaşlığın önemi ile ilgili düşünceleri, Arkadaşlığın önemi ile ilgili deyimler, hikayeler ve şiirler vikipedi, arkadaşlığın önemini anlatan kompozisyon, arkadaşlığın önemini anlatan yazı, arkadaşlığın önemini anlatan atasözleri, şiirler ve yazılar,  arkadaşlığın önemini anlatan kısa bir yazı ve deyimler
Arkadaşlar hayatımıza anlam katar, deneyimlerimizi zenginleştirir, neşe verir ve problemlerimizi paylaşırlar. Yemek, su ve barınma dışında dördüncü bir ihtiyacımız varsa, onun insan etkileşimi, yakınlık ve arkadaşlık olduğunu söyleyebiliriz.
Buna rağmen, ya hayatınızda muhteşem gelişmeler olursa- yeni bir işe başlar, terfi alır ya da aşık olursanız- ve etrafınızda bu haberleri paylaşacak kimse olmazsa? O yeni elbiseyi, çantayı, arabayı ya da evi almanın ne anlamı kalır, size “Senin için çok mutlu oldum” diyecek biri yanınızda olmazsa?  Ya da en kötü zamanlarınızda sizi yakın bir arkadaşla konuşmaktan daha çok ne rahatlatabilir? … Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,