Öğrenilesi Bilgiler

Kırşehir’de Yatsı Ezanı Saat Kaçta Okunuyor, Kırşehir Yatsı Ezanı Vakti Ne Zaman

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/kirsehirde-yatsi-ezani-saat-kacta-okunuyor-kirsehir-yatsi-ezani-vakti-ne-zaman.html… Devamini oku..

Etiketler: , ,

Kendi kendimize bakım ürünleri kullanmanın zararları var mı?
Kendi kendimize ürün kullanmanın zararları var mı?Cilt tipini ve ihtiyaçlarını doğru belirlemeden, ürünün özelliklerini, içeriğini iyi analiz etmeden kullanılan durumlarda bazı riskler ortaya çıkabilir. Örneğin, akne ve leke tedavilerine yardımcı ürünler, cildin çok iyi korunmasını gerektirir. Bu tarz ürünlerin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar var ve bunlar yapılmadığında ortaya istenmeyen sonuçlar çıkabilir.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/kendi-kendimize-bakim-urunleri-kullanmanin-zararlari-var-mi.html… Devamini oku..

Etiketler:

Açıklamalı Atasözleri ve Anlamları, Kısa Atasözü Açıklaması

Aşağıda Alfabetik olarak A’dan Z’ye Tüm Atasözleri ve bunların anlamları ile açıklamaları detaylı bir şekilde sizlere sunulmuştur.

Abanın kadri yağmurda bilinir.Her şeyin bir değeri vardır. Bir şeyin gerçek değeri (kadri) ise, ona gerçekten ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkar.
Abdala “kar yağıyor” demişler, “titremeye hazırım” demiş.Yoksulluk ve sıkıntı içinde yaşayıp eziyet çekmekte olan kimseler, karşılaşacakları zor şartlardan endişe duymazlar. Çünkü onlar bu şekilde yaşamaya alışıktırlar.
Abdal ata binince bey oldum sanır, şalgam aşa girince yağ oldum sanır. Kimi görgüsüz ve eğitimsiz kimseler bir rastlantı sonucu lâyık olmadıkları önemli bir işin başına geçseler ya da bir mevki elde etseler, aptalca davranmaya, o yerin adamı gibi görünmeye ve böbürlenmeye başlarlar. Dahası, bunun kendi hakları olduğunu da ileri sürerler.
Abdal düğünden, çocuk oyundan usanmaz.Kimi insanlar yaptıkları işten zevk duyarlar ve onu bırakmak istemezler; bu işi sürekli olarak, tekrar tekrar yapmaktan da hiç bıkkınlık duymazlar.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

AutoCAD Nedir?

Eyl 15, 2014 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

AutoCAD Nedir?

Autodesk tarafından ilk kez 1982′de tanıtıldığından beri, AutoCAD dünyanın en çok kullanılan 3D modelleme programıdır. Bununla aklınıza gelebilecek herşeyin 3D modelini oluşturabilirsiniz. Ticari amaçlı ürünlerin dizayn ve yapımına yardımcı olur. AutoCAD bugün bir çok dilde kullanılabilmektedir.
AutoCAD hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/autocad-nedir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , ,

Rüyada Aritmetik Görmek Nedir Ne Demektir

Eyl 14, 2014 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Rüyada Aritmetik Görmek Nedir Ne Demektir
Rüyada Aritmetik Görmek neye işarettir, islami anlamı nedir, Rüyada Aritmetik Görmek ne anlama gelir, islami rüya yorumu nasıldır, ne demek manası, Rüyada Aritmetik Görmek ne olacak demektir, hayırmıdır şermidir:
Rüya Tabiri: Rüyada Aritmetik Görmek İslami Yorumu:Rüyasında aritmetikle uğraşan kişinin parayla ilgili sorunu vardır.
Rüyanizda çocugunuzla birlikte aritmetik problemi çözdügünüzü görmek, bütün pürüzlü islerinizi yoluna koyacaginiza isarettir.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/ruyada-aritmetik-gormek-nedir-ne-demektir.html… Devamini oku..

Etiketler:

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler