Öğrenilesi Bilgiler

Diş Macununu kim icat etti, ilk kim buldu, mucidi kimdir?

Ara 30, 2014 Yazan: wuup | Kategori: Bilgi Deposu

Diş Macununu kim icat etti, ilk kim buldu, mucidi kimdir?

Bu yazıda Diş Macununu ilk yapan ve ilk bulan kimdir sorusuna yanıt verilmektedir. Aşağıda Diş Macunu ne zaman icad edildi, kim tarafından icat edildi, nasıl icad edildi, icadının hikayesi öyküsü ve tarihi gelişimi, mucidi kimdir gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

İcad Eden Kimdir?

dis macununu kim icat etti ilk kim buldu mucidi kimdir dis macunu nasil yapilir1 3b5b51cfa7 1349535823 Diş Macununu     kim icat etti,    ilk kim buldu,    mucidi kimdir?
Diş macunu modern tarihi 1892 yılında başladı. O yıl Amerikalı Doktor Washington Sheffield diş macununu depolamak için katlanabilir tüp icat etti. Dört yıl sonra 1896 yılında, Colgate kendi markası yapmaya başladı.
Etiketler: Diş Macununu kim buldu, Diş Macununun icadı hakkında bilgi, Diş Macununu bulunuşu, Diş Macunu nasıl icat edildi, tarihte ilk kez kim icat etti, Diş Macununun tarihçesi ile ilgili kısa bilgi, Diş Macunu ne zaman ve kim tarafından icad edilmiştir, Diş Macununu bulan bilim adamı kim

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/dis-macununu-kim-icat-etti-ilk-kim-buldu-mucidi-kimdir.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar , Diş Macununu kim icat etti, ilk kim buldu, mucidi kimdir? diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: ameri̇kali doktor sheffi̇eldldld, diç macununu icadı video, diş fırçasının buluş hikayesi, diş macunu tüpü icadı, Diş Macununu kim icat etti, ilk diş macunu ne zaman icat edildi, ilk diş macununu bulan kisi, ilk kim buldu, ipana diş macunu tüpleri, mucidi kimdir?, sakız ilk kim bulmuştur,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler