Öğrenilesi Bilgiler

Aysen Sabancı Kimdir ? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

Kas 5, 2012 Yazan: wuup | Kategori: Kim Kimdir?

Aysen Sabanc hakkında önemli notlar

Aysen Sabancı Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Etiketler: Aysen Sabancı Kim, Biyografi, Aysen Sabancı kaç yaşında yaşı kaçtır, Aysen Sabancı doğum tarihi,Aysen Sabancı nereli, Aysen Sabancı boyu kaç, Aysen Sabancı hayatı ve yaşamı

Aysen Sabancı Biyografisi

Aysen Sabancı YA-SA Holding’in patronu Yalçın Sabancı’nın kızıdır.

Aysen Sabancı Forbes 2011 ‘En Zengin 100 Türk’ listesine 46′ıncı sıradan giren YA-SA Holding’in patronu Yalçın Sabancı’nın kızıdır.

aysen sabanci kimdir hayati biyografisi ve resimleri hakkinda bilgi 3fab61b52d 1349463361  Aysen Sabancı Kimdir ? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

Aysen Sabancı’nın, şarkıcı Mirkelam’la birlikteliğiyle son günlerde isminden bir hayli fazla söz ettiriyor.Aysen sabancının kuzeni Sadıka Sabancı Üç yıl önce Cenk Eren ile evliliğin eşiğinden dönmüştü.

Aysen Sabancı’da kuzeni Sadıka Sabancı gibi bir sanatçıya gönül verdi. Aysen Sabancının ilişki yaşadığı Mirkelam ile Bodrum Billionaire Club’taki Ayhan Sicimoğlu’nun konserine el ele gelip bir de basına poz verdikler..
Aysen Sabancı Aşkını Ailesine kabul ettirmiş gibi görünüyor..

Aysen Sabancı Resimleri

Bu sayfada Aysen Sabancı isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/aysen-sabanci-kimdir-hayati-biyografisi-ve-resimleri-hakkinda-bilgi.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar aysensabancikim, aysen sabanci kimdir, aysen sabancı, aysen sabancı kaç yaşında, Aysen Sabancı Kimdir ? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: aysen sabancı, aysen sabancı biyografi, aysen sabancı doğum tarihi, aysen sabancı foto, aysen sabancı kaç yaşında, aysen sabancı kim, aysen sabanci kimdir, aysen sabancı kimdir biyografisi, aysen sabanci yas, ayşen sabancı yaşı, aysensabancikim, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler