Öğrenilesi Bilgiler

Arzuhan Yalçındağ Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

Oca 9, 2015 Yazan: wuup | Kategori: Kim Kimdir?

Arzuhan Yalçındağ hakkında merak edilenler

Arzuhan Yalçındağ Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Etiketler: Kim, Arzuhan Yalçındağ Biyografi, Arzuhan Yalçındağ kaç yaşında yaşı kaçtır, Arzuhan Yalçındağ doğum tarihi, nereli, Arzuhan Yalçındağ boyu kaç, Arzuhan Yalçındağ hayatı ve yaşamı

Arzuhan Yalçındağ Biyografisi

Saint – Michel Lisesi’ni bitirmiş, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümününden mezun olmuş ve İngiltere’de İşletme tahsilini tamamladıktan sonra 1990 yılında profesyonel iş yaşamına başlamıştır.

Arzuhan Doğan Yalçındağ, profesyonel iş hayatına 1990 yılında Milpa bünyesinde, Alman Quelle firması ile birlikte Mail Order şirketini kurarak başladı ve 1992 yılına kadar bu şirkette yöneticilik yaptı.1993-1995 yılları arasında Alternatif Bank’ın kuruluş çalışmalarına katıldı ve bankanın faaliyete geçmesiyle beraber Yönetim Kurulunda yer aldı.

arzuhan yalcindag kimdir hayati biyografisi ve resimleri hakkinda bilgi f0f98c018a 1349468393 Arzuhan Yalçındağ   Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

1995-1996 yılları arasında, Milliyet Dergi Grubunun yönetiminde görev alan Arzuhan Doğan Yalçındağ, Finans Bölümünün sorumluluğunu üstlendi ve 1996 yılında Kanal D’de çalışmaya başladı. Halen Doğan TV ve Radyolarda CEO ve Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdüren Arzuhan Doğan Yalçındağ, 1999 yılında CNN International ile Doğan Yayın Holding arasında haber kanalı kurulması yönündeki çalışmaları başlattı ve proje Amerikalı Time Warner Grubu ile ortak olarak 2000 yılında CNN TÜRK adıyla yayın hayatına başladı. Yalçındağ, Aydın Doğan Vakfı’nın kurucularından olup, Yönetim Kurulu Üyeliği görevine halen devam ediyor.

arzuhan yalcindag kimdir hayati biyografisi ve resimleri hakkinda bilgi 2bd9e955f7 1349468394 Arzuhan Yalçındağ   Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

Aynı zamanda, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Türk-Amerikan İş Adamları Derneği, Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı Yönetim Kurulu Üyelikleri ve Kadın Girişimciler Derneği Kurucu Üyeliği görevlerini de sürdüren Yalçındağ, Avrupa Birliği için Kadın İnisiyatifinin Kurucu Başkanı olarak da Türkiye adına AB ülkelerinde lobi çalışmaları yürütüyor.

Arzuhan Doğan Yalçındağ TÜSİAD’ın yeni başkanı seçildi. TÜSİAD’ın tarihindeki ilk kadın başkan olan Arzuhan Doğan Yalçındağ, ‘Başkanlık görevinin bana verilmesini büyük bir onur olarak değerlendiriyorum’ dedi.

Bu sayfada Arzuhan Yalçındağ isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/arzuhan-yalcindag-kimdir-hayati-biyografisi-ve-resimleri-hakkinda-bilgi.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar , Arzuhan Yalçındağ Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: Arzuhan Yalçındağ Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi, türkan sabancı biyografisi,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler