Öğrenilesi Bilgiler

Ankara Civarında Terminaller ve Kaplıcalar Nerede Var, Ankaraya En Yakın Terminal Otel Yerleri

Eki 11, 2012 Yazan: wuup | Kategori: Bilgi Deposu

Ankara Civarında Terminaller ve Kaplıcalar Nerede Var, Ankaraya En Yakın Terminal Otel Yerleri

ankara civarinda terminaller ve kaplicalar nerede var ankaraya en yakin terminal otel yerleri termal kaplica1 fc9ad9b148 1349603181 Ankara Civarında Terminaller ve Kaplıcalar Nerede Var, Ankaraya En Yakın Terminal Otel Yerleri

Ankara Civarında Terminaller ve Kaplıcalar Nerede Var, Ankaraya En Yakın Terminal Otel Yerleri

Ankara’da yaşayanlar için gidebilecekleri en yakın terminal oteller ve kaplıcalar nerededir, adresleri nedir. Ankara civarındaki kaplıcalar ve terminaller:

Asya Termal Tatil Köyü

Termal Otelin Yıldız Sayısı: 5 Yıldızlı termal otel
Bulunduğu Yer: Ankara – Kızılcahamam
Otel Hakkında: Şifalı suları ve temiz havasıyla Ankara’ nın incisi Kızılcahamam’ da Asya Termal Tatil Köyü 85 standart oda, 4 suit oda, 4 junier suit oda ve 1 kral dairesiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Standart odalardan dördü antialerjik, üçü bağlantılı ve biriside engelli odasıdır. Asya Termal Tesislerinde 450 apart suit bulunmaktadır. Tüm odalarda televizyon, telefon, minibar, çelik kasa, internet, yangın dedektörü, sprink, kartlı kapı kilit sistemi, balkon, termal su, saç kurutma makinesi, banyoda telefon, banyoda müzik imkanları bulnmaktadır.
Özel günleriniz ve şirket toplantıları için düzenlenmiş 224 kişi kapasiteli Panorama Restourant, 138 kişi kapasiteli Sofra Restourant, 227 kişi kapasiteli Leylifer Restourant, 600 kişi kapasiteli Boğaziçi Restourant ve Cafeler bulunmaktadır.
Tesislerde bulunan genel termal havuzların yanısıra özel aile havuzlarıda bulunmaktadır. Yine tesis bünyesinde spa üniteleri, masajlar, cilt bakımları, vücut bakımları, akupunktur, hamam, kuaför ve fitness merkezi bulunmaktadır. Bayanlar için yüzme havuzu kapalı 300 metrekare ve açık 260 metrekaredir. Erkekler için yüzme havuzu kapalı 750 metrekare ve açık 350 metrekaredir. Ayrıca çocuk havuzlarıda bulunmaktadır.
Büyük şirket toplantıları için düzenlenmiş Asya Kongre Merkezinde en büyüğü 1300 kişi kapasiteli en küçüğü 24 kişi kapasiteli 8 salon bulunmaktadır. anadolu Kültür Merkezinde en büyüğü 450 kişi kapasiteli en küçüğü 32 kişi kapasiteli 11 salon bulunmaktadır.
Spor etkinlikleri olarak yüzme havuzu, su jimnastiği, step, fitness center, halı saha, voleybol sahası, basketbol sahası, mini golf, tenis, yer satrancı, bisiklet ve masa tenisi oynayabilirsiniz.

Patalya Termal Resort Otel

Termal Otelin Yıldız Sayısı: 5 Yıldızlı termal otel
Bulunduğu Yer: Ankara – Kızılcahamam
Otel Hakkında: Kızılcahamam soğuksu milli parkı içinde, Başkent üniversitesi bünyesinde Ankara’ ya 80 kilometre uzaklıkta bulunan Patalya Termal Resort Oteli doğa içerisinde tam bir tatil merkezidir. Otel bünyesinde 156 standart oda, 4 suit oda, 6 bungalo oda ve 1 özürlü odası bulunmaktadır. Bütün odalarda televizyon, uydu yayını, minibar, telefon, kasa, halı zemin, banyo, küvet, wc ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.
Özel günleriniz ve toplantı yemekleriniz için hazırlanmış 400 kişilik Ocakbaşı Restourant ve 150 kişilik Yıldız salonu bulunmaktadır. Şirket toplantıları ve konferanslar için gerekli teknik ekipmanla düzenlenmiş 1 adet konferans salonu ve 4 adet salon bulunmaktadır.
Patalya Termal Resort Otel bünyesinde bulunan Kür Merkezinde güzellik merkezi, özel banyolar, hamam ve sauna bulunmaktadır. Güzellik merkezi bünyesinde yosun terapi, çamur terapi, papatya banyosu, çikolatalı ve kakaolu vücut bakımı, yosun banyosu, süt banyosu, manikür, pedikür, solaryum, sıcak taş masajı ve aroma terapi imkanları bulunmaktadır.
Spor etkinlikleri olarak fitness center’ da aerobik, koşu bandı ve jimsantik yapabilirsiniz. Yine tesis bünyesinde 4 adet futbol sahası, 3 adet tenis kortu, 1 adet voleybol sahası ve 2 adet basketbol sahası bulunmaktadır.

Ayaş Kaplıca Tesisleri

Bulunduğu Yer: Ayaş – Ankara
Otel Hakkında: Ankara ilinin Ayaş ilçesinde bulunan Ayaş Kaplıca Tesisleri 380 oda ve 1000 yatak kapasitelidir. Termal tesis 12 ay sürekli hizmet vermektedir. Tesiste sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi yer almaktadır.
Ayaş Kaplıca Tesisleri geniş rahat odalar sunmaktadır. Restaurantında leziz ve sıhhatli yemek yiyebileceğiniz güzel bir ortam bulunmaktadır.
Tarihin çok eski derinliklerinden bugüne kadar şifalı etkileri bilinerek insanlar tarafından kullanılan Ayaş içmece ve kaplıca suyu, sıcaklığı, radyoaktivitesi ve içerisindeki minareller bakımından dünyaca ünlü Avrupa’daki Kardlspat suyunun aynısıdır. İçme olarak dünyada bu özelliklere sahip tek kaynak suyudur.

Başak Termal Hotel

Termal Otelin Yıldız Sayısı: 4 Yıldızlı Termal Otel
Bulunduğu Yer: Kızılcahamam – ANKARA
Otel Hakkında: Başak Termal Hotel Ankara’ya 45 dakika İstanbul’ a ise yaklaşık 3 saat mesaededir. Termal Otelin 2 Kral Dairesi, 28 Suit Odası ve 80 Normal odası bulunmaktadır. Otel toplamda 110 oda 274 yatak 400 Kişi konaklama kapasitelidir.

Termal Hotelin bütün odalarında televizyon, fön, uluslar arası telefon ve internet, otomatik ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Termal su otelin bütün odalarında bulunmaktadır.
Başak Termal Hotelde toplantı ve seminerler için düzenlenmiş 300 Kişilik, 100 Kişilik ve 30 Kişilik Toplantı Salonları bulunmaktadır. Ayrıca Kızılcahamam kaplıca sularının şifalı sularından yararlanabilmeniz için bay-bayan ayrı ayrı havuzları bulunmaktadır. Otel bünyesinde kaplıca ve kaplıca kürü, uzman doktor ve fizyoterapistler kontrolünde “Fizik Tedavisi”, Türk hamamı ve masaj ünitesi, her odada gömme banyolar ve kaplıca suyu, günübirlik banyolar ve jakuziler, sabah akşam açık büfe yemek, bayanlara özel havuzlar, özel hamamlar ve fitness center bulunmaktadır.

Akasya Termal Otel

Bulunduğu Yer: Kızıcahamam – Ankara
Otel Hakkında: Termal suyun doğayla buluştuğu Kızılcahamam’ da yer alan Akasya Termal Otel devremülk sistemi ile çalışmaktadır. Otel muhteşem dağ manzarası ve geniş konforlu odalarıyla dikkat çekmektedir. A ve B tipi devremülkler 72 metrekare büyüklüğündedir ve 2+1 oda ve mutfaktan oluşur. C tipi devremülkler 62 metrekare büyüklüğündedir ve 1+1 oda ve mutfaktan oluşur. E tipi VİP devremülkler 100 metrekare büyüklüğünde 3+1 oda, mutfak ve şömineden oluşur.
Termal otelin devremülk sahipleri sosyal tesisin özel hizmet gerektirmeyen tüm imkanlarından ücretsiz faydalanabilmektedir. Özel hizmet gerektiren hizmetlerde ise belli oranlarda indirimden yararlanılabilmektedir.
Bütün devremülklerde standart olarak tam teşekküllü mutfak, televizyon, telefon, internet,full yapılı yatak odası ve salon, her dairede 24 saat termal suyu akan 2 metreye 1.60 m ölçülernde çift kişilik özel jakuzi bulunmaktadır.
Termal sağlık için kür merkezi, termal havuzlar, sauna, hamamlar, masaj ve bitki banyoları hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca orman içi yürüyüş alanları, hayvanat bahçesi, mini golf, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahaları tesis bünyesindedir. Seminer ve konferanslar için düzenlenmiş toplantı salonu bulunmaktadır.

Ab-ı Hayat Otel

Termal Otelin Yıldız Sayısı: 3 Yıldızlı termal otel
Bulunduğu Yer: Ankara – Kızılcahamam
Otel Hakkında: Ankara-İstanbul E-5 Karayolu üzerinde bulunan Ab-ı Hayat Otel, Ankara’ya 76 km mesafede olup, Kızılcahamam termal suları ile şifa kaynağı olmuştur. Kızılcahamam termal kaynağından çıkan 73ºC kaplıca suyumuzu terkos suyu katmadan, son sistem teknolojisiyle 40ºC’ye düşürerek saf olarak sağlığınıza sunuyoruz.
Otel hizmetleri olarak Soğuksu Milli Parkında tren gezisi, her çeşit müzik aleti, Oda servisi, Fizik tedavi ünitesi, Güzellik salonu, Solaryum, Jimnastik salonu, Özel banyolar, Terzi, Çamaşır yıkama ve ütüleme, Termal havuzlar, Jakuziler, Çamur banyoları, Bitki banyoları, Fin hamamları (Buharlı saunalar), Türk hamamları, Masaj salonları, Kapalı ve açık termal havuz, Oyun salonu, çocuk klübü, bilardo, Bay-Bayan kuaförü, Toplantı salonu, Açık büfe restaurant, Bar, Şark köşesi, Stres bar, Duşlu, termal sulu, küvetli, kakuzili suit odalar, Oto kiralama, Otopark(ücretsiz), Dart salonu, Patisserie-Dondurma bar, 24 saat internet kullanımına açık bilgisayarsizlerin hizmetindedir.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/ankara-civarinda-terminaller-ve-kaplicalar-nerede-var-ankaraya-en-yakin-terminal-otel-yerleri.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
wuup'layanlar ankaraya en yakın hamam kaplıca kampanyalar, ankara civarinda kaplica, Ankara Civarında Terminaller ve Kaplıcalar Nerede Var, Ankaraya En Yakın Terminal Otel Yerleri diye diye wuup'lamışlar..

Etiketler: ankara civari termal oteller, Ankara Civarında Terminaller ve Kaplıcalar Nerede Var, ankara kaplıca, ankara kızılcahamam kaplıcaları, ankara terminal, ankaraya en yakın hamam kaplıca kampanyalar, Ankaraya En Yakın Terminal Otel Yerleri, ankaraya yakın kaplıcalar, istanbula yakın kaplıcalar ve fiyatları, kaplıca nerede, kaplıcalar nerede, kızılcahamam kaplıcaları, kızılcahamam otelleri,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler