Öğrenilesi Bilgiler

Archive for Eylül, 2014


Ceyda Ateş hayatı biyografisi ve resimleri en güzel fotoları
Ceyda Ateş Kimdir Fotoğrafları
Ceyda Ateş Doğum Yeri Ankara 14 Eylül 1987 doğumlu,Ceyda Ateş’in Eğitim Durumu Sanat Merkezi İngilizce ve İtalyanca biliyor Ceyda Ateş 161cm boyunda.
Cyeda Ateş Oyunculuğa 5 yaşında başladı. Neşe Erberk tarafından düzenlenen Çocuk Güzellik Yarışması’nda birinci olarak televizyon dünyasının kapılarını aralayan Ceyda Ateş, henüz 10 yaşındayken Küçük İbo’nun dizisinde Çingene rolü oynadı.Ceyda Ateşin Oynadığı diğer dizi filmler ise şöyle Gurbet Kadını, Aşk Oyunu, Hayat Bilgisinde rol aldı..
Ceyda Ateş Çılgın Dersane projesindeki rolüyle oldukça konuşuldu. TV’de katıldığı bir Kadir Çöpdemir programında ön plana çıktı. Ceyda Ateş Katılımcıların her birinin birer hediye getirdiği programda, dizide giydiği eteği çıkarıp verince Çılgın Dersane’nin Çılgın Kızı imajı aldı.
Ceyda Ateş’in En Güzel Resimleri

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/ceyda-ates-hayati-biyografisi-ve-resimleri-en-guzel-fotolari.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Sahra Çölü Duvar Kağıdı Arşivi HD Yüksek Çözünürlük Masaüstü Arka Plan Resimleri
Bu sayfada Sahra Çölü ile ilgili en güzel duvar kağıtları modelleri yer almaktadır. Aşağıdaki resimler oldukça kaliteli ve büyük boy (tam ekran) duvar kağıdı fotoğraflarıdır.
Sahra Çölü Duvar Kağıtları Resimleri

Etiketler: Sahra Çölü duvar kağıdı indir, Sahra Çölü duvar kağıtları download, Sahra Çölü süper harika duvar kağıdı paketi 2012-2013, Sahra Çölü ile ilgili görseller
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/sahra-colu-duvar-kagidi-arsivi-hd-yuksek-cozunurluk-masaustu-arka-plan-resimleri.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , ,

En önemli buluşlar nelerdir, dünyaca ünlü dünyayı değiştiren icatlar, tarihin seyrini akışını değiştiren buluşlar listesi
Dünyaca Ünlü Buluşlar Nelerdir
1280 İlk gözlük İtalya’da yapıldı.
1450 Johannes Gutenberg’in baskı makineleri kitap üretiminde çığır açtı. Bunun sonucunda yeni icatlar hakkındaki bilgilerin yayılması hızlandı.
1453 Copernicus, gezegenlerin Dünyanın etrafında değil, Güneş’in etrafında döndüğünü ortaya atan kuramını yayımladı.
1592 Galileo, cisimleri 30 kez büyüten bir teleskop yaptı.
1614 İskoçyalı matematikçi John Napier logaritma cetvelini icat etti.
1618 Johannes Kepler, gezegenlerin Güneş’in çevresinde çizdikleri elips biçimindeki yörüngeleri betimleyen yasaları yayımlar.
1622 Blaise Pascal, babasının vergi hesaplarında kullanması için bir toplama makinesi icat etti.
1643 Evangelista Torricelli, hava basıncını ölçmek için şimdi civalı barometre denilen cihazı icat etti.
1656 Christian Huygens, Galileo’nun fikirlerine dayanan hassas bir sarkaçlı saat tasarladı.
1668 Isaac Newton ilk aynalı teleskopu yaptı.
1682 Edmond Halley, daha sonra kendi adıyla anılacak bir kuyrukluyıldızın yörüngesini çizip betimledi.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu, İnternetten Randevu Alma, Telefonla Randevu Al Online Randevu Web Sitesi Sayfası
Randevu almak için aşağıdaki internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.
Online Randevu : http://www.aadh.gov.tr/
http://85.111.7.201/Randevu/
Telefonla Randevu :
Anafartalar (Gulluk) Cad.Antalya  Telefon:(242)345 45 50 Randevu Tel:182
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/antalya-ataturk-devlet-hastanesi-randevu-internetten-randevu-alma-telefonla-randevu-al-online-randevu-web-sitesi-sayfasi.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , ,

PowerPoint Sözlük Anlamı Nedir, Tanımı Hakkında Ansiklopedik Bilgi – Türkçe Sözlük
PowerPoint Nedir – PowerPoint Ne DemekMicrosoft PowerPoint, Microsoft firması tarafından hazırlanmış bir sunu tasarlama ve düzenleme yazılımıdır. PowerPoint yazılımı, Microsoft Office paketiyle birlikte satılmaktadır.
PowerPoint, kullanıcılarına düzenleyebilmeleri için içine resim, yazı, 3 boyutlu nesneler, grafikler gibi nesnelerin eklenebileceği bir sayfalar sunar. Kullanıcılar, bu sayfalarda istedikleri görünüm tasarımlarını gerçekleştirerek sunularını hazırlar.
Microsoft PowerPoint’in en son sürümü 2007 olup son hizmet paketi de Service Pack 2 (SP2) idir. PowerPoint 2007, görsel öğeler bakımından, önceki sürümlerine göre daha zengindir. Örneğin; bir nesneyi tasarlarken, o nesne üzerinde anında değişiklik yaparak, bu değişiklikleri, eskisi gibi “Tamam” düğmesine basmak gerekmiyor. PowerPoint 2007 ile tasarım yaparken, diğer Office 2007 programlarında olduğu gibi, yapılanı anında görmek mümkündür. Örneğin; bir yazıyı seçip, onun rengini seçerken, o rengin yazı üzerinde nasıl göründüğünü, rengi seçmeden mümkündür.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/powerpoint-sozluk-anlami-nedir-tanimi-hakkinda-ansiklopedik-bilgi-turkce-sozluk.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler