Öğrenilesi Bilgiler

Archive for Eylül, 2013


Farklı vücut tiplerine uygun gelinlik modelleri 2012-2013

Eyl 30, 2013 Author: wuup | Filed under: Moda

Farklı vücut tiplerine uygun gelinlik modelleri 2012-2013

Gelin adayları için en özel gün düğün günüdür. Gelinliklerinin farklı olmasını ve her zamankinden daha güzel olmayı isterler. Farklı vücut tiplerine uygun, yılın en güzel gelin adayları için en güzel gelinlik modellerini seçtik.

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/farkli-vucut-tiplerine-uygun-gelinlik-modelleri-2012-2013.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Öğretmenin Görevleri, Öğretmenlerin uymak zorunda olduğu kurallar nelerdir listesi

Kendilerine verilen ve yetkili sayıldıkları dersleri okutmak,Okuttukları derslerle ilgili uygulama ve deneyleri yapmak,Serbest çalışma saatlerinde öğrencileri gözetlemek,Ders dışında okulun eğitim, öğretim ve yönetim işlerine katılmak,Kanun, yönetmelik ve emirlerle tespit edilen ödevleri yapmak,Öğrencilerin sorunlarıya ilgilenmek.Ayrıca öğretmenlerin öğrencilerini yetiştirme konusunda her fırsattan yararlanmaları, hizmet ruhu beslemeleri, ödevden kaçınmamaları, öğrencilerine iyi bir yardımcı ve kılavuz olmaları, eğitim işlerinde bütün tutum ve davranışlarıyla örnek olmaları istenir. Öğretim görevi sırasında öğretmenlerin, öğrencileri kişisel çalışmalara yöneltmeleri, zümre öğretmenleriyle yakın bir işbirliği sağlamaları, öğrenci ödevlerini ilgili yönetmeliğe göre inceledikten sonra geri vermeleri, sınav yönetmeliğine göre görevlendirildikleri sınavlarda bulunmaları, öğrencilerinin başarılarını ölçerek değerlendirmeleri, kanaat dönemleri sonunda verilecek karne notları için gerekli sözlü-yazılı yoklamaları yapmaları beklenir. Ders görevi sonunda öğretmenlerin yapmaları gereken işler bitmez.Mesai saati bitiminden sonra öğretmenlerden yıllık ders dağıtım planlarını yapmaları, dersler için hazırlık yapmaları bunun için materyaller hazırlamaları, yaptıkları yazılı yoklamaları değerlendirmeleri, öğrenci davranışlarıyla ilgili gözlem formlarını değerlendirerek öğrencinin gelişimini izlemeleri, öğrencilerinin daha iyiye ulaşması için ne gibi tedbirler alması gerektiğini inceleyip sorgulaması beklenir.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , ,

Sana vereyim bir öğüt, Kendin ununu kendin öğüt anlamı nedir, atasözünün anlamı ve açıklaması kompozisyon

Etiketler:  Sana vereyim bir öğüt, Kendin ununu kendin öğüt  atasözü ne demek,  Sana vereyim bir öğüt, Kendin ununu kendin öğüt  atasözünün açıklaması nedir,  Sana vereyim bir öğüt, Kendin ununu kendin öğüt  atasözünün anlamı nedir, Sana vereyim bir öğüt, Kendin ununu kendin öğüt   atasözü ile ilgili kompozisyon yazılar kısa
ATASÖZÜNÜN AÇIKLAMASI: Kişi, kendi işini kendisi yapmalıdır. İşini başkasına bırakmazsa içi rahat eder, sıkıntıya düşmez. Hem işi kolay yürür, hem de istediği gibi olur.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/sana-vereyim-bir-ogut-kendin-ununu-kendin-ogut-anlami-nedir-atasozunun-anlami-ve-aciklamasi-kompozisyon.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , ,

Burçlar Arasındaki Aşk

Eyl 30, 2013 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Burçlar Arasındaki Aşk

Burçlar Arasındaki Aşk
Bazı burçlar kendi burçlarından bir partnerle mükemmel bir ilişki oluştururken, bazı burçlar kendilerine benzeyen partnerleriyle hiç anlaşamazlar. Aslında burçlar arasındaki uyumluluk tablosu sadece Güneşlerin birbirleriyle etkileşiminden öteye geçmeyen bilgiler içeriyor. Ne var ki, Güneş’inizin bulunduğu burç sizin içine doğduğunuz burç olduğu için partnerinizin hangi burçtan olduğu önem taşıyor. Tabii ki doğum anınızda Güneş’ten başka Ay, Venüs ve Mars’ınızın hangi burçta durduğu hatta yükselen burcunuzun ne olduğu çok önemli.
 
irbiriyle anlaşması mümkün olmayan farklı burca sahip iki kişinin doğum anında Venüs-Mars, Ay-Güneş veya yükselenler arasında uyumlu ilişkiler olabilir ve bu iki kişi birbirine aşık olabilirler. Daima doğum anındaki gökyüzünün uyumluluğu daha önemlidir. Ancak pratik açıdan burçlar arasındaki uyumlulukları n son derece tutarlı olduğu da gözlemlenmiştir.
KOÇLARIN AŞK TABLOSU
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/burclar-arasindaki-ask.html… Devamini oku..

Etiketler:

Konya Namaz Saatleri, Konya İçin Ezan Vakitleri

Eyl 30, 2013 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Konya Namaz Saatleri, Konya İçin Ezan Vakitleri

Konya İlinde Sabah Ezanı Vakti, Konya Şehri İçin Öğlen Ezanı Saatleri,Konya Akşam Ezanı Kaçta Okunuyor? Konya Yatsı Ezanı Vakitleri:
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/konya-namaz-saatleri-konya-icin-ezan-vakitleri.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler