Öğrenilesi Bilgiler

Archive for Ocak, 2013


Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Haritası ve Uydu Görüntüleri

Adres: Barbaros Mahallesi Atatürk Bulvarıİlçe: Adıyaman Merkez
View Larger Map
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/adiyaman-82.-yil-devlet-hastanesi-nerede-nasil-gidilir-haritasi-ve-uydu-goruntuleri.html… Devamini oku..

Etiketler:

2012 En Şık Giyinen Ünlü Diana Kruger Resimleri ve Kıyafet Modelleri Fotoğrafları

Diana Kruger’in giydiği elbiselerEn Şık Giyinen ünlüler arasında yerini alan Diana Kruger Son zamanların en şık giyinen kadınlarından biri olmayı başaran Diane Kruger; stil sahibi olmak isteyenlere ilham veriyor! Abiye elbiseleri ustalıkla taşıyan Diane Kruger saç modelinden makyajına kadar bir bütünlük içinde görünüyor.İşte Stil İkonu Diana Kruger Resimleri

Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/2012-en-sik-giyinen-unlu-diana-kruger-resimleri-ve-kiyafet-modelleri-fotograflari.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Aksaray adını nereden almıştır

Oca 6, 2013 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Aksaray adını nereden almıştır

Son Kappadokya Kralı Arkhelaos tarafından yeniden kurulan kente ”Arkhelais” adı verildi. Şehri en son ele geçiren Selçuk Beyi İzzettin Kılıçarslan, kente cami, medrese, kümbetler ile birlikte büyük ve beyaz bir saray yaptırır.Şehir ”Aksaray” adını işte bu saraydan alır.
Şehirler isimlerini nereden almışlardır, Aksaray, Aksaray ismini nereden almıştır, Aksaray adını nereden almıştır, Aksaray ismini nerden almıştır, Aksaray adını nerden almıştır, Aksarayın ismi nereden geliyor, Aksarayın adı nereden geliyor, Aksarayın eski adı nedir
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/aksaray-adini-nereden-almistir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , ,

Rüyada Para Görmek

Oca 6, 2013 Author: wuup | Filed under: Bilgi Deposu

Rüyada Para Görmek

İzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine; Gümüş para yutup abdest bozarkenn para çıkarıdığını görmek zındıklığa Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye, Sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya, İzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Para Cüzdanı, Darphane, Paralı Kimse.)Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına; para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere; para saymaksa, umduğundan daha çok başarılı olacak bir işe işarettir.Rüyada para almak :vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur.… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , , , , , ,

D Vitamini kaynakları nelerdir? D vitamini en çok nelerde bulunur, hangi besinler d vitamini en fazla içerir

D Vitamini kaynakları nelerdir? D vitamini en çok nelerde bulunur, hangi besinler d vitamini en fazla içerirGüneş en büyük D vitamini kaynağıdır. Yumurta sarısı, karaciğer, yağlı balıklar, balık yağı, kakao, tereyağı, D vitamini destekli süt gibi bazı besinlerde bulunur.
Alıntılanan Kaynak:http://www.hayatnotu.com/d-vitamini-kaynaklari-nelerdir-d-vitamini-en-cok-nelerde-bulunur-hangi-besinler-d-vitamini-en-fazla-icerir.html… Devamini oku..

Etiketler: , , , , , ,

Kategoriler


Depo


Popüler Etiketler